Tekijät

Leirinjohtaja Kari Tuominen, p. 040 059 7165 karituo(at)hotmail.com

Leirikansliapäällikkö Saara Lindblad p. 044 502 4969 saara.lindblad(at)gmail.com

Kenttäpäällikkö  Vesa Saine, p. 050 085 2575 vesa.saine(at)saastopankki.fi

Kilpailupäällikkö Maija Viljanen p. 050 322 3371 maija.viljanen(at)pesis.fi

Tuomaripäällikkö Aleksi Mansikkamäki  p. 044 080 448 allumansu200(at)gmail.com

Majoitusvastaava Tuuli Saarni p. 040 821 9653 tuuli.saarni(at)gmail.com

Emäntä Minna Kleemola-Selin minna.kleemolaselin(at)gmail.com 

Hankintapäällikkö Satu Kojola p. 040 098 1860 satu.kojola(at)pesakarhut.fi

Kenttäpäällikkö  

Ympäristö- ja turvallisuuspäällikkö Jarkko Heinilä, p. 040 848 3861 jarkko.heinila(at)turva247.fi

Viestintävastaava Marika Hannukainen p. 044 972 1717 mh.pesakarhut(at)gmail.com

Kuljetus- ja logistiikkapäällikkö Esa Ylikesti

Kioskivastaava Merja Karuneva

Tapahtumavastaava Paula Kulmala

Ensiapupäällikkö Tarja Hiukka p. 050 589 1025 tarja.hiukka(at)dnainternet.net

 

 

Leirikanslia toimii ennen leirin alkua PPL läntisen alueen toimistolla osoitteessa Pohjoisranta 11 D 28100 Pori. Leiriä koskevissa asioissa voit olla ennen leirin alkua yhteydessä Maija Viljaseen maija.viljanen@pesis.fi puh. 050-3223371.